Kategoriler
Sepetim
Mağazamızdan ilk siparişinize özel %20 İndirimvar Bugüne özel Süper indirimli ürünler....

Biz kimiz ?

2015 yılında Antalya`da kurulmuştur. Firmamız, halı imalatı ve satış dağıtım ağı ile kaliteli ve hızlı hizmet vererek kısa bir sürede halı sektörünün seçkin firmaları arasında yerini almıştır. Gelecek teknolojileri ve moda trendlerini yakından takip eden HAICIMAVM her geçen gün mevcut ürün yelpazesine yeni bir ürünü ekleyerek, halı sektöründe hızla yükselmektedir. Müşterileriyle uzun vadeli iş dostluğunu ilke edinen HALICIMAVM  profesyonel kadrosu ile kendi sektöründeki bir çok seçkin firmaya da ürün tedariki konusunda profesyonel çözümler sunmaktadır

Vizyonumuz .

Halı ve yer kaplamalarından başlayarak ev tekstilinin her türünde tabandan tavana estetik ve fonksiyonel mükemmellik ile yaşam kalitesine katkıyı; toplam kalite felsefesiyle, başta müşterileri olmak üzere tüm çalışanları ve tedarikçilerinin tatminini hedefleyen; yaratıcılık ile çağdaşlığı ilke olarak benimsemiş, modada belirleyici, öncelikle Türkiye’de, sonrasında dünyada lider bir üretim ve hizmet kurumu olmak.

Misyonumuz .

DERELİOĞLU, maliyet avantajlarını yakalayarak, ürün ve hizmet kalitesinde en mükemmeli sunabilecek kadar güçlü ve büyük olmayı, ancak ürün ve süreç bazında uzman, kadro ve yönetimde sade, müşteri odaklanmasında yoğun olacak şekilde küçük kalmayı başaran ve sürekli büyüyen sektöre yön veren lider firma olmayı hedefleyecektir..


Değerlerimiz .

- Kanunlara ve yasal düzenlemelere göre hareket etmek

- Ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

- Topluma faydalı olacak sosyal boyutlu faaliyetlerde bulunmak

- Çağdaş bir personel politikası izleyerek çalışanlar, müşteriler ve tedarikçilerle bütünleşmek

- Emeğe ve insana değer vermek

- Uluslararası kalite standart ve imajına sahip olmak

- İş ahlakı prensiplerine sahip çıkmak.

- Çok çalışmak

- Dürüst olmak